• AB08 - Woven Belt

    AB08 - Woven Belt

    Vävt bälte i återvunnen polyester med matt svart spänne i metall. Snyggt och stilrent med X logo utkarvad i spännet samt TEXSTAR logo i det vävda.
    Möjlighet att korta av bältet.
    Bredd: 4 cm
    Längd med spänne: 127 cm


    Priser
    Minsta antal: 1 st
    Antal 1 25
    Pris/st 197,00 179,00

       Alltid personlig service
       Beställ direkt på hemsidan eller via e-post / telefon
       Du får alltid ett korrektur innan beställningen blir bindande

    Antal


    Produktfärg

    Svart

    Märkning



    Totalt pris kr

    Visa uträkning

    Prisspecifikation

    Fråga oss


    Här kan du enbart ställa frågor om denna produkt! Detta är inte ett beställningsformulär: AB08 - Woven Belt
    st




    Texstar

    The Texstar Way
    Vitt, rött, blått, grått och svart. Kan det bli enklare? The Texstar Way gör det enkelt. Med fem basfärger och kläder som är snyggt skurna för att sitta bra på både tjejer och killar, så finns det något som passar alla på företaget. Allt är väl färgavstämt och med kanske marknadens bästa passform.

    Bygg din värld med Texstar
    Texstar håller ihop ditt varumärke. De flesta företag i servicesektorn inser vikten av att agera och uppfattas som ett varumärke. Personalen är ansiktet utåt och med ett snyggt och enhetligt intryck - vare sig man arbetar ute på fältet, i butiken, på lagret eller kontoret - så ska det hålla ihop. Texstar har något som passar alla och det gör att ni trivs.


    Visa samtliga produkter från Texstar
    Artikelnummer AB089900
    Material 100% Återvunnen polyester
    Modell Unisex
    Prisinformation Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original.
    One size 817